Čo ponúkame

Lešenie

Špecializujeme sa na montáž a demontáž lešenia a naši pracovníci sú schopní realizovať rôzne druhy stavby: fasádne, priemyselné, mostové, pojazdné lešenia.

Zastrešenie

Naši pracovníci majú skúsenosti s montážou statického aj pojazdného zastrešenia objektov, ktoré slúžia ako ochrana pred poveternostnými podmienkami.

Výškové práce

Niektorí z našich pracovníkov majú kvalifikované školenia (Hewall Safety) na výškove práce a sú schopní vykonávať práce na lanách tam kde nie je možná stavba lešenia.

Stavebné práce

V prípade Vášho záujmu o inú remeselnú činnosť nás neváhajte kontaktovať a náš tím bude flexibilne pracovať na sprostredkovaní akejkoľvek činnosti v oblasti stavebníctva.

Posielame do práce iba zodpovedných a tvrdo pracujúcich robotníkov s minimálne dvojročnou pracovnou skúsenosťou. Zvyčajne sú v tíme 2 alebo 4 pracovníci kde je vždy minimálne jeden, ktorý rozpráva anglicky. Každý tím má k dispozícii vozidlo, čo im umožňuje v oblasti, v ktorej pôsobíte, pracovať dynamicky a flexibilne.

Každý z uchádzačov o zamestnanie musí absolvovať 3-mesačnú prax v danom odbore na Slovensku vo firme Skaleš plus s.r.o, kde potom zo všetkých uchádzačov starostlivo a dôkladne vyberieme len pracovitých a spoľahlivých pracovníkov pre našich zahraničných partnerov.

Každý z našich pracovníkov je zaškolený a je držiteľom lešenárskeho preukazu od spoločnosti Rabčan platného v celej EU. Väčšina našich pracovníkov je aj držiteľom lešenárskeho preukazu uznávanej školiacej firmy STIB pôsobiacej vo Švédsku, kde pôsobí aj naša firma. Niektorí z našich pracovníkov sú zaškolení na výškove práce od spoločnosti Hewall Safety.

Ku každému z našich zahraničných partnerov pristupujeme individuálne a preto vieme pripraviť ponuku šitú na mieru práve Vám. V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať.